×

Informacje

JAK ZAMÓWIĆ

1 Wybierz produkty
2 Skontaktuj się z nami.
3 Ciesz się z udanego zakupu

Jeżeli masz jakieś pytania kontakt@jfmmeble.pl . Dziękuję!

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00-14:00

O NAS

Kim jesteśmy?

Firma Produkcyjno-Handlowa ,, JFM" Suchora Mieczysław z siedzibą w Janowie Lubelskim ul. Ulanowska 23 (woj. lubelskie) powstała w maju 1996r. Od samego początku zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli na zamówienie oraz sprzedażą AGD do zabudowy.

Nasze produkty

Początek działalności to produkcja mebli na zamówienie a przede wszystkim mebli kuchennych oraz szaf i garderób. Z biegiem lat naszą ofertę wzbogaciliśmy o meble: biurowe, łazienkowe, hotelowe, barowe , restauracyjne, sklepowe, mieszkaniowe. Spośród mebli mieszkaniowych wykonujmy meble do jadalni, do salonu oraz do sypialni. Są to m.in. stoły, krzesła, komody, łóżka, szafy, witryny. W naszej ofercie znajdują się nie tylko meble dla dorosłych, ale również młodzieżowe i dziecięce. Bogatą ofertę prezentujemy w naszym salonie meblowym w Janowie Lubelskim przy ul. Ulanowskiej 23. Na powierzchni około 400m2 eksponujemy ponad 30 zestawów mebli kuchennych wraz z wyposażeniem AGD oraz inne rodzaje mebli.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy zespołem odpowiedzialnych i kreatywnych osób, pełnych pasji oraz zaangażowania we współpracę ze sobą i naszymi klientami. Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowym wykończaniu i wyposażaniu wnętrz. Urzeczywistniamy każdą koncepcję "od pomysłu do realizacji". Nasi pracownicy to utalentowani projektanci i wykonawcy mebli. Tworzymy unikalne zestawy, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać nawet najbardziej oryginalne koncepcje mebli. Gwarantujemy oryginalny design i styl. Projektujemy i produkujemy meble, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i dostosowane do przestrzeni, w której mają być zlokalizowane.

Jeśli szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań, chcesz wyróżnić się i stworzyć meble o indywidualnym charakterze - zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie unikalne projekty.

• Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich materiałów, zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania.
• Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam realizować nawet najbardziej wyszukane projekty mebli.
• Oferujemy unikalne designerskie meble w różnych stylach.
• Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, doświadczeniu pracowników oraz staranności naszych grup montażowych gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.

do góry