×

Informacje

JAK ZAMÓWIĆ

1 Wybierz produkty
2 Skontaktuj się z nami.
3 Ciesz się z udanego zakupu

Jeżeli masz jakieś pytania kontakt@jfmmeble.pl . Dziękuję!

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00-14:00

Łazienka

Odpowiednio dobrane szafki do łazienki współtworzą klimat i wyznaczają indywidualny styl pomieszczenia, a także poprawiają jego funkcjonalność, i to bez względu na metraż. Warto, aby aranżacja była przemyślana, a szafki łazienkowe i lustra dobrane do jej wielkości .

W projekcie łazienki ważną role odgrywają szafki. Meble łazienkowe występują w wielu wymiarach. Nie musi być to klasyczna szafka z umywalką, możemy z powodzeniem zaprojektować coś ciekawszego. Gdy masz dużą łazienkę i posiadasz sporo akcesoriów łazienkowych do schowania, rozważ zakup kompletu mebli, składającego się przeważnie z szafki pod umywalkowej, wiszącej i wysokiej, tzw. słupka.

Możliwości w zaprojektowaniu szafek w łazience jest wiele. Możemy się zdecydować na dłuższy blat pod umywalkę, zaprojektować symetryczne rozłożenie szafek lub zestawić wiszące szafki w niesymetrycznym ułożeniu. Projekt szafek łazienkowych ma nas pozytywnie zaskoczyć, wprowadzić nie tylko funkcjonalność, ale i elegancję. To element, który zawsze przyciąga wzrok.

Szafki w łazienkowe mają być funkcjonalne. Drzwiczki powinny się lekko zamykać i otwierać, mieć trwałe zawiasy i poręczny uchwyt; to samo dotyczy szuflad. Jeśli szafka łazienkowa ma wiele przegródek i półek, każdy domownik pomieści w niej swoje toaletowe drobiazgi i łatwo je znajdzie. Odległości między półkami powinny być dopasowane do wielkości naszych przyborów toaletowych i kosmetyków. Dobrze, jeśli szafka łazienkowa ma przegródki na suszarkę, zapasowe mydła, maszynkę do golenia, szczoteczki i pasty do zębów.

Łazienka jak żadne inne pomieszczenie w domu narażona jest na częste zmiany wilgotności powietrza i temperatury. Dlatego meble łazienkowe powinny mieć szczególne wykończenie. Bardzo ważne jest, aby zarówno ich korpusy, jak i fronty były wykonane z płyt meblowych o podwyższonej odporności na wilgoć. Szczególne znaczenie ma też rodzaj wykończenia elementów frontowych drzwi i czół szuflad. Może to być specjalny fornir lub okleina zabezpieczone dwuskładnikowymi wodoodpornymi lakierami poliuretanowymi. Nie mniej istotna jest także właściwa technologia wykonania tych powłok.

Meble łazienkowe najlepiej znaleźć tam, gdzie są też aranżacje łazienki – w salonach łazienek, w centrum budowlano-wyposażeniowym lub specjalistycznym sklepie z wyposażeniem łazienek. Ale są to meble typowe, które można znaleźć  w każdym sklepie. Meble łazienkowe można też zrobić na zamówienie - na wymiar łazienki.

Jeśli łazienka jest niewielka, warto postawić na lustra, które powiększą optycznie jej przestrzeń. Dodatkowo nie musi wystarczyć nam standard, czyli półeczka pod lustrami, ewentualnie szafki łazienkowe pod umywalką.  Tam, gdzie jest  to możliwe, warto mieć szafki łazienkowe na ręczniki, środki czystości, przybory toaletowe, a także na bieliznę. Meble wykonane na wymiar zapewnią nam niepowtarzalny design, funkcjonalność i styl.

Usługi projektowe

Nowoczesna łazienka to wnętrze, którego wyznacznikami jest komfort użytkowania, ponadczasowa estetyka, a także praktyczne rozwiązania. Projekt łazienki musi ściśle odpowiadać naszym potrzebom, zapewniać niezwykle komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Coraz częściej stawiamy także na niecodzienny design. Idealnym rozwiązaniem uwzględniającym wszystkie te elementy są nowoczesne prysznice bez brodzika. Nasi projektanci dbają aby łazienki były zaprojektowane  nie tylko funkcjonalnie, ale także ciekawie i wykonane z najlepszych materiałów, aby w łazienkach każdy detal miał znaczenie i przyciągał wzrok. Nasze łazienki ujmuje najwyższą wygodą i funkcjonalnością a przy tym wszystkim zachwyca nieskazitelnym designem i odważnym spojrzeniem na aranżację wnętrz.

Dobry projekt łazienki zakłada nie tylko to, że nasza łazienka będzie ładna. Powinien zawierać pomysł na wygodne miejsce do odkładania najbardziej potrzebnych kosmetyków i akcesoriów do łazienki. Projekt łazienki powinien uwzględniać możliwość wygodnego odłożenia mokrych butelek czy tub, zwłaszcza przy umywalce i w kabinie prysznicowej.

do góry