×

Informacje

JAK ZAMÓWIĆ

1 Wybierz produkty
2 Skontaktuj się z nami.
3 Ciesz się z udanego zakupu

Jeżeli masz jakieś pytania kontakt@jfmmeble.pl . Dziękuję!

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00-14:00

Jadalnia

Jadalnia stanowi najważniejszy punkt każdego mieszkania czy domu. To miejsce gdzie spotykamy się z najbliższymi i przyjmujemy gości, świętujemy ważne  wydarzenia w naszym życiu.

Oferowane przez nas meble stworzą ciekawe i funkcjonalne wnętrze, w którym przyjemnie spędza się czas i spożywa posiłki. Posiadamy bogatą ofertę stołów o różnych wzorach, kształtach i wymiarach.

Stół to serce  jadalni. Dlatego należy przemyśleć jego wybór. Stół do jadalni, kuchni czy salonu musi być wygodny i dopasowany do stylu kolorystyki pozostałego wyposażenia oraz wielkości pomieszczenia. Kiedy pomieszczenie jest duże właściwie masz nieograniczone możliwości wyboru.

Gdy jadalnia nie jest zbyt przestronna zdecyduj się na stół  okrągły bardziej komfortowy lub  mały prostokątny z możliwością jego rozłożenia. Stół to miejsce, które ma znaczenie kultowe-nie tylko służy do spożywania posiłków ale przede wszystkim skupia życie rodzinne. Stół żeby zaistnieć w pełnej krasie musi być wolnostojący a nie przystawiony jednym bokiem do ściany.

Przy stole siedzimy, dlatego ważne są krzesła, które muszą być wygodne i tak wyprofilowane aby siedzenie na nich nie stało się torturą. Muszą być lekkie i poręczne a jednocześnie stabilne i wytrzymałe. W swojej ofercie posiadamy duży wybór krzeseł, zarówno tych nowoczesnych odpowiadającym najnowszym trendom modowym jak i tych bardziej eleganckich, klasycznych i stylowych. Będących uzupełnieniem wybranego przez Państwa stołu.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zestawy stołowe oraz krzesła i stoły

Stół wymaga nie tylko towarzystwa wygodnych krzeseł, ale także odpowiedniego otoczenia, mebli do przechowywania obrusów, naczyń, zastaw takich jak : komody, kredensy, witryny, bufety. Będących również w naszej ofercie.

Nasi partnerzy handlowi to firmy:

szajnarex

meble moskała

halmar

-Signal

stolmeb

-maxxi meble

pagged

halex

do góry